zniżka 5% dla stałych klientów facebook sklep producentadarmowa dostawa
Płatności i wysyłka
Dostępne formy płatności:

Dokonując zakupów w Sklepie Obuwniczym KENT masz możliwość wyboru wygodnej dla siebie metody płatności:

Płatność przy odbiorze

Zamówione przedmioty wysyłane są przesyłką pobraniową, płatność za zakupy gotówką przy odbiorze paczki listonoszowi, lub w Urzędzie Pocztowym.

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia w Sklepie Obuwniczym KENT płatność przelewem dowolnym z rachunku bankowego na rachunek naszego sklepu. Kwota przelewu powinna być równa wartości zamówionych przedmiotów wraz z doliczonymi kosztami przesyłki.

Wpłat należy dokonywać na następujący rachunek bankowy Sklepu Obuwniczego KENT

Z. P. H. KENT
Mzurów 7
42-320 Niegowa

Nr konta: 45 1050 1168 1000 0090 7365 8891

Dotpay

Szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłata dokonywana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Dopay. Serwis Dotpay umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

PayPal

To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal.

 

Koszty wysyłki:

POCZTA POLSKA
Paczką pocztową priorytetową (KURIER 48) - 10 zł
Paczką pobraniową priorytetową (KURIER48) - 13 zł


KURIER DPD
Paczka - 11 zł
Paczka pobraniowa (KURIER48) - 14 złTermin realizacji:


Na czas, po jakim złożone zamówienie zostanie do Ciebie dostarczone, składa się czas realizacji, kompletowania i przekazania do wysyłki zamówienia przez Sklep Obuwniczy KENT oraz czas jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres. Sklep Obuwniczy KENT na realizację i wysyłkę zamówienia potrzebuje maksymalnie 3 dni robocze. Po tym czasie zamówienie jest przekazywane do Urzędu Pocztowego i wysyłane paczką priorytetową, która powinna dotrzeć do adresata w ciągu 48 godzin od momentu wysyłki, lub kurierem DPD. Paczka wysłana kurierem powinna być dostarczona w ciągu 24 godzin od nadania.

 

termin otrzymania przesyłki

=

 czas realizacji zamówienia  + czas dostawy


dotpay
X

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce plików Cookies.