zniżka 5% dla stałych klientów facebook sklep producentadarmowa dostawa
Płatności i wysyłka
Dostępne formy płatności:

Dokonując zakupów w Sklepie Obuwniczym KENT masz możliwość wyboru wygodnej dla siebie metody płatności:

Płatność przy odbiorze

Zamówione przedmioty wysyłane są przesyłką pobraniową, płatność za zakupy gotówką przy odbiorze paczki listonoszowi, lub w Urzędzie Pocztowym.

Przedpłata na konto

Po złożeniu zamówienia w Sklepie Obuwniczym KENT płatność przelewem dowolnym z rachunku bankowego na rachunek naszego sklepu. Kwota przelewu powinna być równa wartości zamówionych przedmiotów wraz z doliczonymi kosztami przesyłki.

Wpłat należy dokonywać na następujący rachunek bankowy Sklepu Obuwniczego KENT

Z. P. H. KENT
Mzurów 7
42-320 Niegowa

Nr konta: 45 1050 1168 1000 0090 7365 8891

Dotpay

Szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności. Zapłata dokonywana przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Dopay. Serwis Dotpay umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.

PayPal

To wygodna, bezpieczna forma płatności w Internecie, która nie wymaga ujawniania innym numeru karty kredytowej. Za pomocą systemu PayPal możesz płacić i akceptować płatności kartą kredytową oraz z konta PayPal.

 

Sposób wysyłki:

W zależności od wielkości paczki oraz wyboru formy płatności, przesyłki są nadawane:

Listem poleconym priorytetowym

Listem poleconym są przesyłane małe przedmioty zamówione w Sklepie Obuwniczym KENT, których waga nie przekracza 1 kg np. portfel, pasta do butów, po dokonaniu przez Klienta przedpłaty za zamówienie

Paczką pocztową priorytetową

Paczką priorytetową przesyłane jest obuwie niezależnie od zamawianej ilości, po dokonaniu przez Klienta przedpłaty za zamówienie

Paczką pobraniową priorytetową

Paczką priorytetową przesyłane są wszystkie przedmioty jeśli Klient wybrał formę płatności za zamówienie przy odbiorze.


Termin realizacji:


Na czas, po jakim złożone zamówienie zostanie do Ciebie dostarczone, składa się czas realizacji, kompletowania i przekazania do wysyłki zamówienia przez Sklep Obuwniczy KENT oraz czas jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres. Sklep Obuwniczy KENT na realizację i wysyłkę zamówienia potrzebuje maksymalnie 3 dni robocze. Po tym czasie zamówienie jest przekazywane do Urzędu Pocztowego i wysyłane paczką priorytetową, która powinna dotrzeć do adresata w ciągu 72 godzin od momentu wysyłki.

 

termin otrzymania przesyłki

=

 czas realizacji zamówienia  + czas dostawy


dotpay
X

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce plików Cookies.