zniżka 5% dla stałych klientów facebook sklep producentadarmowa dostawa
Wymiana i zwrot
darmowa wymiana

WYMIANA

1. Kupującemu przysługuje możliwość wymiany zakupionych butów na inny rozmiar, kolor, lub model.
2. Koszty wysyłki wymienianego towaru do sklepu ponosi Kupujący, wymieniony towar odsyłany jest na koszt Sklepu.
3. Aby dokonać wymiany prosimy nadać przesyłkę na adres naszego firmowego Sklepu obuwniczego:
   Z. P. H. KENT
    Sklep Obuwniczy Tymoteo
    ul. Dąbrowskiego 9 lok. 1B
    42-200 Częstochowa.

5. Do pudełka proszę dołączyć wydrukowany, lub przepisany formularz wymiany.
6. W przypadku wymiany butów na droższy model należy dokonać dopłaty, w przypadku wymiany na tańszy model Sprzedający dokona zwrotu należnych środków.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY (ZWROT TOWARU)

1. Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy Kodeks Cywilny (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
2. Do skutecznego odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt 1. niniejszego paragrafu, wystarczy złożenie pisemnego oświadczenia przez Kupującego drogą mailową lub pocztową, w ustalonym przez sklep trzydziestodniowym terminie. Wzór oświadczenia zawiera Załącznik nr 1.
3. Kupujący, odstępując od umowy, zobowiązany jest do zwrotu Produktu w stanie niezmienionym wraz z Dowodem zakupu lub jego kopią w terminie 14 dni od daty złożenia odstąpienia.
4. Zwroty należy kierować na adres:

 Z. P. H. KENT
 Sklep Obuwniczy TYMOTEO 
 ul. Dąbrowskiego 9 lok. 1B
 42-200 Częstochowa


5. Koszt przesyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący.
6. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystanie z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.
7. Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny produktu oraz kosztów wysyłki produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania zwrotu.
8. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z dodatkowymi kosztami.
9. W przypadku gdy Kupujący wybrał inny niż najtańszy zwykły sposób przesyłki dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

dotpay
X

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce plików Cookies.